Strona tymczasowo niedostępna...

Usługi

ZEN Architekci Wnętrz

To biuro projektowe współpracujące z biurem nieruchomości ZEN Luxury Estate. Biuro projektowe specjalizuje się w projektach wnętrz domów i apartamentów.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową usługę przygotowania projektu wnętrza zakupionej nieruchomości na najwyższym poziomie. Ścisła współpraca z biurem architektów wnętrz zapewnia Klientom rozpoczęcie prac nad projektem już na etapie transakcji dzięki czemu możemy określić potencjał wnętrza i określić wstępne koszty adaptacji. Architekci współpracując z doradcą ds. nieruchomości mogą przygotować wnętrze do sprzedaży lub wynajmu, doskonale orientując się w potrzebach potencjalnych nabywców i najemców.

Oferujemy współpracę w kilku wariantach, od samego początku aż po usługę "od projektu aż po klucz".
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy ZEN Architekci Wnętrz.

Eksperci ds. Kredytów

ZEN Luxury Estate oferuje bez opłat pomoc ekspertów kredytowych z wieloletnim doświadczeniem. Dajemy gwarancję, że oferta przygotowana przez naszego eksperta kredytowego, będzie przynajmniej tak korzystna jak ta przygotowana bezpośrednio przez bank.

Wykończenia pod klucz wraz z nadzorem

Usługa remontowa ,, wykończenia pod klucz ,, polega na odciążeniu właściciela apartamentu, domu od wszelkich problemów dotyczących przebiegu prac remontowych, zakupu materiałów oraz nadzoru nad ekipą remontową w czasie przebiegu zleconych prac. W ramach naszych obowiązków przejmujemy na naszą firmę wszelakie sprawy związane z organizacją remontu, terminy wykonania prac zgodnie z harmonogramem, a sprawdzone ekipy remontowe oraz nasi projektanci gwarantują profesjonalny przebieg całego przedsięwzięcia.
Ponadto w ramach usługi nasz Klient otrzymuje kosztorys prac remontowych, profesjonalny projekt wnętrza nieruchomości oraz dobiorą najlepszych ofert na materiały wykończenia wnętrz. Ponadto dbamy o minimalizację kosztów jak i czasu, reprezentując inwestora przed wspólnotami mieszkaniowymi, gminami w celu pozyskiwania wymaganej dokumentacji bądź zgłoszenia prac.

Oferta dla deweloperów
Zapraszamy deweloperów do współpracy przy sprzedaży inwestycji mieszkaniowych. Specjalizujemy się w szczególności w inwestycjach na rynku premium, apartamentowcach, kameralnych inwestycjach w prestiżowych lokalizacjach.
Wspomagamy deweloperów w decyzjach podejmowanych na etapie planowania inwestycji jak również w trakcie sprzedaży. Projektujemy i wykańczamy apartamenty pokazowe.